Online informatiebijeenkomst IJmuiden-Ver op 23 juni 2020

 

De werkgroep BEN2030 en de dorpsraad Borssele nodigen u uit voor:

 

Online informatiebijeenkomst in het dorpshuis Vijverzicht op 23 juni 2020 vanaf 19.30 uur
Op een groot scherm volgen we de online presentatie, gegeven door Tennet.

 

De kabels van nieuw windpark op zee gaan mogelijk aanlanden in Borssele. De extra kabels, transformatorstations, converterstations hebben grote impact op ons dorp: aantasting van de leefomgeving, de groene buffer tussen het dorp en de industrie; visuele vervuiling; extra geluidshinder (ook ’s-nachts); waardedaling van de woningen, ….

 

De kabels van nieuw windpark op zee gaan mogelijk aanlanden in Borssele. De extra kabels, transformatorstations, converterstations hebben grote impact op ons dorp: aantasting van de leefomgeving, de groene buffer tussen het dorp en de industrie; visuele vervuiling; extra geluidshinder (ook ’s-nachts); waardedaling van de woningen, ….

 

 

Als dit plan doorgaat, welke maatregelen worden er dan genomen om de negatieve impact te voorkomen of te compenseren, zodat Borssele aantrekkelijk blijft? 


23 juni 2020

Dorpshuis Vijverzicht, Plein 3, Borssele


19.30 uur

20.00 uur

21.00 uur

 

Aanmelden verplicht

(wegens corona)

Inloop en korte inleiding

Online presentatie op groot scherm

Toelichting door Jaap Francke (dorpsraad) en gelegenheid om na te praten.

 

Email: info@dorpsraadborssele.nl

(geef daarbij aan met hoeveel personen u komt)

 

Er is plaats voor maximaal 30 personen


Tijdens de bijeenkomst zorgt de dorpsraad voor koffie/thee/fris